
Команда «ВІЛІЇ» долучилася до благодійного забігу «Нація Вільних»
Представники ГК ТМ «ВІЛІЯ» Василь Павленко та Катерина Чубко взяли участь у IV благодійному забігу «Нація Вільних», який відбувся у Новояворівську. До участі у заході долучилися на запрошення Новояворівської громади. Захід об’єднав мешканців громади, військових, ветеранів, молодь, представників бізнесу та громадських організацій навколо спільної мети – допомоги людям, які проходять реабілітацію після поранень, травм і захворювань. Разом із жителями, представниками бізнесу та громадського сектору дистанцію 2 км подолав і голова громади Володимир Мацелюх, який традиційно підтримує спортивні та благодійні ініціативи.
Цьогоріч на старт вийшли понад 1200 учасників. Спортивна подія стала не лише символом єдності та підтримки, а й дієвим інструментом допомоги тим, хто потребує відновлення та повернення до повноцінного життя.
Завдяки внескам учасників, партнерів і благодійників вдалося зібрати 650 тисяч гривень. Залучені кошти спрямують на придбання спеціалізованого реабілітаційного обладнання для КНП «Новояворівська лікарня імені Юрія Липи», де проходять відновлення військовослужбовці та інші пацієнти, які потребують реабілітаційної допомоги.
«Для нашої компанії участь у таких ініціативах – це не лише підтримка важливих суспільних проєктів, а й можливість бути активною частиною громад, де ми працюємо. Адже справжнє партнерство вимірюється не лише спільною працею, а й готовністю об’єднуватися заради добрих справ та підтримки тих, хто цього потребує найбільше», – зазначають у ГК ТМ «ВІЛІЯ».













