Група агрономів агрокомпаній ВІЛІЯ присвятили цілий день спілкуванню з Бертом Лесснером.

Група агрономів агрокомпаній ВІЛІЯ присвятили цілий день спілкуванню з Бертом Лесснером, фахівцем-практиком з Німеччини щодо агрономічних питань. Зокрема розклали технології вирощування озимих та ярих твердих сортів пшениці, фактори від яких залежить якість зерна твердих сортів. Якість в цьому питанні відіграє особливо важливу роль, бо отримавши фураж твердих сортів дуже складно його продати. Обговорили фунгіцидний захист з акцентом на захист від фузаріозу. Детально розклали технологію вирощування цукрових буряків за двома системами: КОНВІЗО® СМАРТ (розклали гербіцидний захист) і традиційну. Дізнались про новинки у фунгіцидному захисті цукрових буряків та нову бактеріальну хворобу. яка вже прогресує в Європі.
Цікавим для обговорення було питання вирощування сидеральних культур, зокрема було детально проаналізовано сидеральні суміші: які будуть більш корисні під кукурудзу, які під цукрові буряки, а які краще взагалі не використовувати в сумішах під ці культури.
Детально зупинилися на весняному живленні ріпаку і озимої пшениці; резистентності бур’янів в озимих культурах, а також діючих речовинах, за допомогою яких можна боротися з резистентністю. Розглянули на прикладі нашої п’ятипільній системі: якими продуктами боротися, якщо наприклад, не можна побороти бур’яни в озимій пшениці, або ж це дорого, то якими препаратами в наступній сівозміні зменшити частоту забрудненості бур’янами або ж знизити здатність їх дати насіння.
Знання отримано – попереду усі можливості для їх застосування.